Оголошення

Бучацький колегіум імені Святого Йосафата оголошує конкурсний набір учнів у 8, 9, 10-ті класи на 2018–2019 навчальний рік.

Свято Йосафата у Бучацькому колегіумі

25 листопада Католицька Церква відзначає пам’ять священномученика Йосафата Кунцевича. Цей великий святий є Покровителем нашого навчального закладу. Тому щорічно у Бучацькому колегіумі в особливий спосіб вшановуємо нашого Небесного Заступника.

Відкриття меморіальної дошки, присвяченої 75-ій річниці створення УПА

17 жовтня 2017 року у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки, присвяченої 75-ій річниці створення УПА.

Свято першого дзвоника 2017 в Бучацькому колегіумі

Закінчилося тепле літо, а разом з ним і шкільні канікули. Настав День знань — 1 вересня, який зібрав школярів і студентів з усіх куточків України. Не оминув він і наш навчальний заклад. Це день особливий — свято зустрічі з колегіумом, зі своїми вчителями та однокласниками. Але є учні, для яких Першовересень — не просто свято, а початок нового життя у колегіантській родині. Це учні, які переступили поріг колегіуму вперше. А їх цьогоріч — 44.

Конкурсний набір учнів на 2017–2018 навчальний рік

БУЧАЦЬКИЙ КОЛЕГІУМ ім. СВЯТОГО ЙОСАФАТА
Бучацького монастиря Чесного Хреста Господнього
Чину святого Василія Великого

ОГОЛОШУЄ
конкурсний набір учнів у 8, 9, 10-ті класи на 2017–2018 навчальний рік
(іноземна мова навчання — англійська або німецька)

У Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата відзначили пам’ять свого небесного покровителя

25 листопада стало святковим днем для багатьох учнів, вчителів та випускників Бучацького колегіуму, адже сьогодні вони вшановували пам’ять Святого Йосафата – небесного покровителя цього навчального закладу.