Коляда з блаженним Василієм Величковським, покровителем в'язничного служіння

На Різдво Христове, 2022 р. Б., молоде подружжя Олега та Тетяни Чихарівських знову завітало з мощами блаженного Василія Величковського до Чортківської установи виконання покарань, що на Тернопільщині.

09 10 18 1

На храмове свято святого Івана Богослова 9 жовтня 2018 р.Б. до Чортківської установи виконання покарань завітали священики Бучацької єпархії, Голова Чортківської РДА п. Оксана Чайчук, заступник голови Чортківської районної ради п. Петро Пушкар, які разом з керівниками, працівниками установи та ув’язненими спільно молилися у храмі, що діє на території. Архиєрейську Святу Літургію очолив Владика Димитрій (Григорак) ЧСВВ, яку своїм співом прикрасили студенти ЧДКА.

Мощі Владики Василя Величковського постійно знаходитимуться в Чортківській УВП управління ДПтС України в Тернопільській області (№26)

На другий день Великодніх свят до Чорткова, а саме до Чортківської установи виконання покарань (№29) завітали п. Олег та п. Тетяна Чихарівські. Їхньою місією є поширення інформації по парафіях, сиротинцях, в’язницях і не тільки про життя Владики Василя Величковського, якого Папа Іван Павло ІІ беатифікував 27 червня 2001 р. під час свого візиту до м. Львова.

Святий Миколай завітав у Чортківську установу виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області (№26)

Попри скруту, негаразди, численні неприємності, які є сьогодні у суспільстві, дочекалися ми сьогодні нашого святого Миколая улюбленого християнського свята, як бальзаму на наші зневірені й зболені душі.

Храмове свято у Чортківській УВП управління ДПтС України в Тернопільській області (№26)

9 жовтня 2016 року в день преставлення Святого Апостола Івана Богослова, у церкві, що побудована на території Чортківської установи виконання покарань (№26) і освячена ім’ям цього святого, відбулася святкова Божественна Літургія. На літургії були присутні співробітники установи, священики Української Греко–Католицької Церкви, семінаристи Тернопільської Духовної семінарії, засуджені які відбувають покарання у господарській обслузі установи.