«Через Вас Бог творить красу у мистецтві», - владика Димитрій

10 січня 2022 р. Б. в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра та Павла в м. Чорткові виконавці професійної класичної музики Ірина та Олег Малики, Оксана Горєлова подарували для парафіян концерт під назвою: «Особливе Різдво», на якому звучав живий звук різдвяних колядок та мелодій на фортепіано та віолончелі.

Стела Покрови Пресвятої Богородиці біля Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла у м. Чорткові, як подяка за життя

14 жовтня 2021 р. Б. Владика Димитрій Григорак, ЧСВВ - єпарх Бучацький, освятив стелу Пресвятої Богородиці біля Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові.

Артос побував у м. Луцьку

25 і 26 січня 2020 р. Б. катедральний хор Артос побував у м. Луцьку в гостях в монастирі отців Василіян, де нас гостинно прийняв ігумен о. Терентій Цапчук, ЧСВВ - настоятель, братія та парафіяни монастирського храму.

«Христос воскрес із мертвих,

смертю смерть подолав,

і тим, що в гробах, життя дарував»

(Тропар Пасхи).

Дорогі брати і сестри! Віра та християнське життя ґрунтується на воскресінні Ісуса Христа. Ця подія є джерелом першої християнської благовісти, яку візантійська Церква проголошує у пасхальному привітанні: «Христос Воскрес! – Воістину Воскрес» Первісне християнство не знало інших празників, окрім Пасхи – воскресіння Христа.

Неділя Пасхи. Воскресіння Христове.
Великдень
(28 квітня)