Чин Парастасу за душу воїна Михайла Соробея

24 березня 2024 р. Б. Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький очолив Чин Парастасу за душу спочилого воїна Михайла Соробея, жителя м. Чорткова. Михайло, достойно сповнивши свій громадянський обов’язок, за станом здоров’я був звільнений з військової служби, але травми війни підкосили здоров’я воїна і 23 березня його раптово не стало.

Архиєрейська Божественна Літургія в Першу Неділю Великого Посту

24 березня 2024 р. Б. в 1-шу Неділю Великого Посту, Православ’я та день Передсвяття Благовіщення Пресвятої Богородиці Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Катедральному Соборі св. верх. апп. Петра і Павла.

Олімпіада «Юні знавці Біблії» в Бучацькій єпархії

З метою підвищення інтересу дітей і молоді до систематичного читання Біблії та її використання у повсякденному житті, сприяння духовно-моральному вихованню підростаючого покоління на біблійних цінностях, з благословення владики Дмитра Григорака, єпарха Бучацького УГКЦ, Комісією освіти і виховання Бучацької єпархії УГКЦ 14, 21 березня 2024 р. Б. була проведена олімпіада «Юні знавці Біблії» відповідно до Положення Всеукраїнської олімпіади. Загальна тема: «Лідерство на сторінках Біблії». Голова оргкомітету Ганна Самолюк, заступник голови Комісії освіти і виховання, у тісній співпраці із працівниками Управління Бучацької єпархії УГКЦ займалася підготовкою та проведенням олімпіади.

Курси «Педагогіка стійкості» у Зарваниці для педагогічних працівників Бучацької єпархії УГКЦ

У Марійському духовному центрі «Зарваниця» 8 – 10 березня 2024 р. Комісія освіти і виховання Бучацької єпархії УГКЦ з благословення владики Дмитра Григорака, ЧСВВ - єпарха Бучацького УГКЦ, за підтримки Патріаршої комісії з питань освіти і виховання УГКЦ організувала і провела курси «Педагогіка стійкості» за програмою «Формування психологічної та духовної стійкості шляхом ціннісно-орієнтованого підходу й супроводу в освітньому процесі» для педагогічних працівників ЗДО, ЗЗСО єпархії.

Владика Дмитро закликає про неперервну молитву в Бучацькій єпархії УГКЦ

З огляду на жорстоку і несправедливу війну росії проти України, яка принесла численні жертви і руйнування, багато болю і сліз, підтримуючи ініціативу Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ, закликаю всіх священнослужителів та вірних Бучацької єпархії зорганізуватися на своїх парафіях для цілодобової неперервної молитву за збереження життя воїнів, за їхні родини, за перемогу України та благословенний мир.

Поминальна Панахида в день 10-ї річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні

22 лютого 2024 р. Б. в день 10-ї річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький взяв участь у поминальній Панахиді.