Спочив у Бозі священик Бучацької єпархії УГКЦ

18 квітня 2024 р. Б., після хвороби на 51 році життя упокоївся у Бозі священик Бучацької єпархії УГКЦ, Борщівського деканату, о. Іван Михайлюк.

Чин Панахиди за душу воїна-героя Юрія Кобильника

8 квітня 2024 р. Б. Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький разом з духовенством Чортківського Деканату та священниками ПЦУ відслужив Чин Панахиди за душу воїна-героя Юрія Кобильника, жителя с. Буданів.

Арихиєрейська Божественна Літургія в Хрестопоклінну Неділю

7 квітня 2024 р. Б. у Третю Неділю Великого Посту, яка має назву Хрестопоклінна, Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький очолив Архиєрейську Божественну Літургію  в Катедральному Соборі св. верх. апп. Петра і Павла.

Архиєрейська Божественна Літургія в Другу Неділю Великого Посту

31 березня 2024 р. Б. в Другу Неділю Великого Посту та день пам’яті преподобного Іпатія, єпископа Гангренського Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Катедральному Соборі св. верх. апп. Петра і Павла м. Чортків.

Архиєрейська Божественна Літургія в Прокатедральному Соборі м. Бучач

25 березня 2024 р. Б. в день Благовіщення Пресвятої Богородиці Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Бучач.

Молитовне Чування Бучацька єпархія УГКЦ

З огляду на жорстоку і несправедливу війну росії проти України, яка принесла численні жертви і руйнування, багато болю і сліз, підтримуючи ініціативу Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ, закликаю всіх священнослужителів та вірних Бучацької єпархії зорганізуватися на своїх парафіях для цілодобової неперервної молитву за збереження життя воїнів, за їхні родини, за перемогу України та благословенний мир.