Архиєрейська Божественна Літургія в Неділю Всіх святих українського народуАрхиєрейська Божественна Літургія в Неділю Всіх святих українського народу

7 липня 2024 р. Б. в 2-гу Неділю по Зісланні Святого Духа, Всіх святих українського народу та урочисте свято Матері Божої Неустанної Помочі в  Катедральному Соборі св. верх. апп. Петра і Павла відбулася Архиєрейська Божественна Літургія за участю двох Архиєреїв: Преосвященного Владики Дмитра Григорака, ЧСВВ – Єпарха Бучацького та Преосвященного Владики Браяна –  Єпископа Єпархії Торонто та Східної Канади.

В Чорткові відбувся християнський дитячий табір «Стежинами Євангелії»

Християнський дитячий табір «Стежинами Євангелії» відбувся у монастирі Сестер Згромадження Пресвятої Родини в м. Чорткові, у якому взяли участь не тільки місцеві діти, а й з навколишніх сіл.

Освячення іконостасу в храмі Успення Пресвятої Богородиці с. Нагірянка

7 липня 2024 р. Б. в 2-гу Неділю по Зісланні Святого Духа, Всіх святих українського народу та урочисте свято Матері Божої Неустанної Помочі на парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Нагірянка Улашківського Деканату відбулася Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди освячення іконостасу.

Освячення іконопису храму Преображення Господнього с. Білобожниця

30 червня 2024 р. Б. в 1-шу Неділю по Зісланні Святого Духа, Всіх Святих, день Собору святих славних  і всехвальних дванадцяти апостолів Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький очолив Архиєрейську Божественну Літургію в храмі Преображення Господнього с. Білобожниця.

Похоронні богослужіння воїна-героя Руслана Осадци

25 червня 2024 р. Б. Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький взяв участь у похоронних Богослужіннях воїна-героя Руслана Осадци, жителя с. Нагірянка Улашківського Деканату.

Храмовий празник в Катедральному Соборі св. верх. апп. Петра і Павла

29 червня 2024 р. Б. в день Відання П’ятидесятниці та свв. славних і всехвальних первоверховних апп. Петра і Павла відбулося величне святкове Богослужіння в день храмового празника Катедрального Собору м. Чорткова за участі Преосвященного Владики Дмитра Григорака, ЧСВВ – Єпарха Бучацького.