Свято першого дзвоника 2017 в Бучацькому колегіумі

Закінчилося тепле літо, а разом з ним і шкільні канікули. Настав День знань — 1 вересня, який зібрав школярів і студентів з усіх куточків України. Не оминув він і наш навчальний заклад. Це день особливий — свято зустрічі з колегіумом, зі своїми вчителями та однокласниками. Але є учні, для яких Першовересень — не просто свято, а початок нового життя у колегіантській родині. Це учні, які переступили поріг колегіуму вперше. А їх цьогоріч — 44.

На наше свято завітав правлячий єпископ Бучацької єпархії Димитрій Григорак. У своєму виступі він наголосив на тому, що колегіум — це навчальний заклад, у якому дають не лише ґрунтовні знання, а звертають особливу увагу на виховання. Адже знання — це своєрідна зброя, яку можна використати з добрими або лихими намірами. А добре виховання стає запорукою впровадження у життя людини Євангельських істин. Також з вітальним словом до колегіантів звернувся міський голова Мосціпан Й.М.

На святі директор колегіуму о. Іриней Гумен ЧСВВ висловив подяку владиці Димитрію та ігумену Бучацького монастиря о. Теодору Нагорняку ЧСВВ за постійну увагу і турботу про колегіум ім. св. Йосафата та створення комфортних умов для навчально-виховного процесу.

Кращі учні колегіуму, неодноразові переможці різноманітних олімпіад та конкурсів, Тихонюк Олег та Нечесний Ярослав поклали квіти та лампадку до меморіальної дошки Герою Небесної Сотні, випускнику колегіуму 2009 року, Ігорю Костенку.

У наш нелегкий час дуже актуальною є молитва за Україну. Пісню «Боже, я молюсь за Україну» виконав ансамбль колегіуму у складі Тимчука Андрія, Озарка Миколи, Сержанюка Назарія, Губика Юрія та Велещука Василя.

На завершення урочистої лінійки ведучі свята Озарко Микола та Тимків Назар побажали усім присутнім, щоб цей рік був щасливим і закликали пам’ятати, що знання — це скарб, а вміння вчитися — ключ до нього.

Свято продовжилось Божественною Літургією, яку очолив духівник колегіуму о. Йосафат Фітель ЧСВВ. У проповіді о. Йосафат пригадав свої колегіантські роки, підбадьорив новачків і побажав учням жити у серці з Ісусом.

Перший урок на тему «Поважаю європейські цінності — будую сучасну Україну» провів вчитель історії Сушириба Б.І. та учні одинадцятих класів. Цікаві дискусії, змістовні інформаційні блоки за участю географів, істориків, правознавців, відеоролики, пісні та захоплююча гра допомогли усім краще пізнати переваги та недоліки вступу України до Європейського Союзу.

На цьому свято не завершилось, воно продовжилось у класних колективах.

Більше фото тут

Свято першого дзвоника 2017 в Бучацькому колегіумі https://buchacheparchy.org.ua/ Super User