«Величаємо тебе священномученику Йосафате, і вшановуємо славні твої страждання, що їх ти витерпів за з’єднання».

Святкування празника святого священномученика Йосафата у Бучацькому монастирі ОО Василіян розпочались святковою утренею. По закінченні якої о. Макарій Солюк ЧСВВ, директор Бучацького Колегіуму священномученика Йосафата, вчителі, учні, та всі присутні, духовенство і миряни, процесійно зустрічали Апостольського Адміністратора Бучацької Єпархії о. Дмитра Григорака ЧСВВ. Після процесійної ходи святу літургію розпочав о. Апостольський Адміністратор, співслужили о.Корнилій Яремак ЧСВВ, протоконсультор Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні, о. Макарій Солюк ЧСВВ, ігумен монастиря та директор  Колегіуму священномученика Йосафата. Також співслужили, колишні випускники колегіуму а сьогодні священники о. Вінкентій Пелих ЧСВВ, та о. Венедикт Деркач ЧСВВ, саме цією першою літургією у храмі монастиря дякували Богові за дар покликання до служби Христові у Василіянському Чині Святого Йосафата.

Серед гостей були присутні п. Омелян Оверко мер міста, представники влади, батьки та гості.

У слові скерованому до учнів та вчителів о. Адміністратор наголосив, на потребу в Україні християнського виховання, на прийняття науки Церкви та реалізації в щоденному житті. Саме це основна мета християнських шкіл, саме це найголовніше завдання Колегіуму священномученика Йосафата. По закінченні Святої Літургії о. Апостольський Адміністратор поблагословив окропив свяченою водою колегіантів, вчителів та гостей, складаючи побажання виконати своє завдання перед Христовою Церквою та своїм народом.

Прес-центр Бучацької єпархії

Святкування празник священномученика Йосафата у Бучацькому колегіумі https://buchacheparchy.org.ua/ Super User