Проведення Тижня католицького шкільництва

Основна мета християнського виховання — це розкрити в дитині образ Божий, допомогти їй звільнитися від влади гріха. Християнська етика вчить нас, що кожна людина створена на образ і подобу Божу, що у її серці закладений глибокий талант любові. Людина у своїй сутності покликана любити. Це її дар і завдання. Християнське вчення показує, якою є справжня любов, як її можна досягнути, як наше життя нерозривно пов’язане з Богом.

Митрополит Андрей Шептицький писав: «Пам’ятайте, що християнське виховання є більшим добром, ніж усі добра світу! Коли б ви навіть не мали, що лишити своїм дітям, — то як тільки подали їм справжню побожність, як тільки навчили чесної праці та правості, як тільки встерегли їх від неморальності, — то лишаєте їм у спадщині найбільше добро, яке тільки можете їм дати.»

Уже стало традицією в нашому колегіумі проводити Тиждень католицького шкільництва. Цього року він тривав з 03 по 08 квітня під гаслом «Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво».

Розпочався Тиждень участю педагогічного та учнівського колективів у Хресній дорозі по місту Бучачу. Колегіантам випала честь нести хрест від каплички біля Будинку культури до каплички Бучацької ЗОШ І ст. №1.

06.04.2016 року учні колегіуму мали нагоду переглянути кінофільм «Ті, що вірні» (про діяльність Української Греко-Католицької Церкви у підпіллі).

Також цього дня колегіанти взяли участь у Хресній дорозі, яку організувала парафіяльна спільнота «Цвіт Любові».

На честь свята Благовіщення Пречистої Діви Марії проведено годину духовності «Радуйся, Діво благословенна, славу співає Тобі вселенна», під час якої глядачі мали змогу ознайомитися з чудотворними місцями та іконами України і світу, прослухати духовні пісні.

07.04.2016 року учні та вчителі колегіуму відвідали концертну програму симфонічного оркестру в Тернопільській обласній філармонії.

У рамках проведення Тижня католицького шкільництва четверо учнів колегіуму Тихонюк Олег (8 клас), Дякун Назар та Бліхарський Павло (10-А клас), Явнич Юрій (11-А клас) взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії», а члени журналістського гуртка «Цвіт нації» під керівництвом Яремко М.Ф. — у Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок».

Проведення Тижня католицького шкільництва https://buchacheparchy.org.ua/ Super User