Стрітення Господнє – велике дванадесяте Богородичне свято. Цього дня Церква вшановує пам’ять про жертвування Ісуса Христа в єрусалимському храмі. Богослужіння у цей день наповнені радістю від того, що нарешті людство в особі праведного Симеона зустрічає Спасителя і подивляє незбагненну та величну тайну Його вочоловічення, унікальну роль у якій бере Пресвята Богородиця.

У переддень свята, ввечері, студенти ЧДКА відслужили Велику Вечірню з Литією у своїй академічній каплиці. Відправу очолив всечесний отець-ректор Дмитро Подоба. Мелодійними голосами прикрасив богослужіння хор «Доместик» під керуванням старости хору бр. Володимира Осташа.

У день свята, вранці, студенти академії супроводжували хоровим співом Божественну Літургію у Катедральному соборі верховних ап. Петра і Павла.

Свято Стрітення стало ще однією прекрасною нагодою помолитися всією студентською спільнотою, а також удосконалити на практиці професійні знання та навики, набуті під час навчання, прославляючи Бога та приносячи радість вірянам.

Як студенти ЧДКА відсвяткували Стрітення Господнє https://buchacheparchy.org.ua/ Super User