Для кожного учня і студента України 1 вересня є особливим днем, бо це час початку здобування нових знань, а для багатьох, також і нових друзів.

Особливо важливим був цей день і у Чортківській Дяківсько-Катихитичній Академії, адже на відмінну від свіцьких закладів, де студенти сіли за парти, щоб здубувати інтелектуальні знання, студенти ЧДКА, майбутні дяки, регенти та катехити, розпочали час духовного відновлення, відродження, а для багатьох і переродження. Цей час називається – реколекції.

Цьогоріч, на запрошення отця-ліцензіята Володимира Білінчука духівника студентської спільноти, реколекції проводив отець-доктор Мирослав Думич.

Ключовою темою всіх наук була молитва. Отець – доктор, доклав всіх зусиль, щоб кожний студент не тільки глибше застановився над молитвою, але також почав жити нею у своєму повсякденному житті.

Розпорядок реколекцій був побудований таким чином, щоб кожний учасник приймав участь у спільній молитві (Утрені, Часах, Вечірні, Літургії і т.п.), але також мав час для своєї приватної молитви, читання Святого Письма, релігійної літератури та духовних роздумів. Отець-духівник Володимир турбувався про можливість кожного брата Академії приступити до Тайни Покаяння та Євхаристії, щоб з’єднатися з Господом Ісусом Христом.

На завершення реколекцій, отець Володимир від імені ректорату та студентів, подякував отцю-реколектанту Мирославу за прекрасні науки та велику ревність у священичому служінні, а також відслужили подячний Молебен до Пресвятої Богородиці.

Духовні науки та молитва духовно збагатили братів Академії даючи їм сили та наснаги для навчання Божої науки і професійного росту на славу Божу та українського народу.

Реколекції у Дяківсько-Катихитичній Академії https://buchacheparchy.org.ua/ Super User