Теплий  вересень. Сонця повінь,
Золотиться  осінній лист.
Дім наш знову усмішок  повен
Ми  – його невмирущий зміст.

День  Знань. Так називає цей день увесь  світ. Це початок нового навчального академічного року. У стінах Чортківської Дяківсько-Катехитичної Академії ім. священномученика Григорія Комишина також відбулося свято першого вересня. Був гарний сонячний день. Святкування відбувалося на території Академії. Вступні слова мали: брат Євген Гаврилишин, префект Академії та Білінчук Марія Володимирівна, віце-ректор Академії. Опісля ректор о. Дмитро Подоба привітав усіх студентів з новим навчальним роком і побажав усіх благ.

Потім для уділення благословення на новий навчальний рік було запрошено Апостольського Адміністратора високопреподобного о. Дмитра Григорака, ЧСВВ, який у своєму короткому зверненні наголосив, що кожний студент зокрема, кожна людина повинна просити у Бога розуму, кріпості та мудрості, як біблійний Соломон.

Особлива  увага була звернена на першокурсників. Наша академічна спільнота пишається  тим, що Бог покликав для Себе цих молодих юнаків. Вони ще юні, але прийшли до стін Академії за покликом. Особливо хвилююча мить для студентів І курсу була, коли кожен із них давав присягу студента Академії.

Друга частина свята була присвячена студентам  другого курсу. Це була хвилина на яку чекали усі з великим нетерпінням – посвята підрясників. Студенти другого курсу урочисто прихиливши праве коліно, тримали в лівій руці підрясник, а у правій свічку, а Апостольський Адміністратор о. Дмитро покропив усіх свяченою водою.

При кінці  свята для покладання квітів до пам’ятника свщмч. Григорія Комишина – опікуна, патрона та заступника нашої Академії було запрошено студентів І курсу  Кубішина Назарія та Лупан Світлану.

А слово Боже буде вічно  жити
І панувати буде крізь  віки.
Отця Небесного ми будемо славити
І пронесем любов через  віки!

Початок навчального року у Чортківській Дяківсько-Катехитичній Академії ім. свщмч. Г. Хомишина https://buchacheparchy.org.ua/ Super User