Ми пізнаємо кожен у свій спосіб ці дари, такі важливі для нас, і як по-особливому горять очі, коли зустрічаєш схожу з тобою людину: енергійну, молоду, запальну та доброзичливу. Людину, з якою тебе об’єднує  віра у Воскреслого Бога.

9 квітня обновлята м. Чорткова приймали в себе в гостях «Марійську дружину» з Сихівської парафії св. Михаїла  м. Львова. Вони організували і провели нічні чування у соборі Верховних Апостолів Петра і Павла  на тему: «Засвіти свічку своєї душі». Незабутньою частиною нічних чувань стали театральні постановки «Страждання Йова», «Не забуду!» і Хресна дорога. Наші гості були наповнені, насамперед, гарячою любов’ю до Господа, оскільки ніякий акторський талант не є достатнім для тої щирої гри, свідками якої стали всі присутні у храмі.

Хочемо дякувати Господеві за те, що не залишає нас, за те, що дарує такі первоцвіти, які є  Його народом. Дякувати Господеві за майбутнє!!!

Обновлята м. Чортків

Молодість, друзі, радість спілкування… https://buchacheparchy.org.ua/ Super User