ВІДІЙШОВ ДО ВІЧНОСТІ ОТЕЦЬ ІВАН ЦЕРКОВНИЙ

Після хвороби на 66 році життя упокоївся в Бозі священник Бучацької єпархії УГКЦ, Товстенського деканату, о. Іван Церковний.

Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ - єпарх Бучацький та все духовенство єпархії складають щирі співчуття родині та всім вірним, для яких о. Іван був добрим душпастирем.

Вічная пам‘ять.

Розпорядок Похорону о. Івана Церковного.

3 жовтня о 15:00 Священичий Парастас в селі Буряківка, Товстенського деканату, очолить Преосвященний Владика Дмитро Григорак ЧСВВ – Єпарх Бучацький

4 жовтня о 10:00 Архиєрейська Божественна Літургія в селі Буряківка, Товстенського деканату, після якої відбудеться Чин поховання у селі Торське, Заліщицького Деканату.

НАРОДИВСЯ 06 ГРУДНЯ 1957 РОКУ. НА ПАРАФІЇ ПЕРЕНЕСЕННЯ МОЩЕЙ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В СЕЛІ БУРЯКІВКА ПРОСЛУЖИВ 28 РОКІВ.

Відійшов до вічності 02.10.2023 р. Б..

ВІДІЙШОВ ДО ВІЧНОСТІ ОТЕЦЬ ІВАН ЦЕРКОВНИЙ https://buchacheparchy.org.ua/images/021023.jpg#joomlaImage://local-images/021023.jpg?width=550&height=552 Super User