Єпархіальний з’їзд Апостольства молитви Бучацької єпархії «Я лагідний і сумирний серцем» Мт. 11,28

У день празника Серця Христового у Улашківському монастирі оо. Василіян відбувся єпархіальний з’їзд Апостольства Молитви Бучацької єпархії під назвою «Я лагідний і сумирний серцем» (Мт. 11,28). Ця спільнота є у важливій увазі Папи Франциска, яка є присутня у 100 країнах світу. Це велика духовна армія вірних християн, які моляться у наміреннях Святішого Отця о потребах Христової Церкви. В Україні є понад 17 тисяч, у Бучацькій єпархії 4 тисячі. До неї вступають чоловіки і жінки, цілі родини та молодь.

Божественну Літургію очолив преосвященний владика Дмитро Григорак, ЧСВВ. У своєму душпастирському слові владика наголосив на важливості жити правдою і любов’ю, наслідуючи у всьому Ісуса Христа. Звертаючись до Апостольства Молитви, владика подякував за стояння у молитві за Україну за мир, за воїнів, за народ, закликав до подальшої молитви і свідчень живою вірою добрими ділами любові нашого Спасителя. Святкуючи сьогоднішнє свято Серця Христового ми запрошені в особливий спосіб довіритись Ісусові, у покорі і простоті прийняти його любов і свідчити про дію Божого милосердя у сучасному світі.

На з’їзд приїхали, отці відповідальні за провід Апостольства Молитви по деканатах Бучацької єпархії. Понад 300 людей Апостольства Молитви із різних деканатів єпархії взяли участь у з’їзді.

Після Божественної Літургії відбулась віднова посвяти, приймання нових членів в Апостольство молитви. Радісно було бачити коли в Апостольстві молитви є присутня молодь. На завершення єпископ усім уділив пастирське благословення із бажанням його плідного процвітання та розвитку. о. Йосафат Фітель, ЧСВВ координатор Апостольства молитви у Бучацькій єпархії висловили вдячність єпископу за його духовну опіку над вірними, отцям і всім членам Апостольства Молитви за їх жертовність та чисельність. Опісля були проведені збори, де учасники давали свідчення особливої опіки Ісуса Христа у час війни а також план праці Апостольства молитви у Бучацькій єпархії на 2023- 2024 рік.

о. Йосафат Фітель, ЧСВВ
Координатор Апостольства молитви у Бучацькій єпархії

Єпархіальний з’їзд Апостольства молитви Бучацької єпархії «Я лагідний і сумирний серцем» Мт. 11,28 https://buchacheparchy.org.ua/images/2023/28062302/011.jpg#joomlaImage://local-images/2023/28062302/011.jpg?width=1024&height=768 Super User