Вшанування Покрови в Мюнхені перенесено  на найближчу неділю, що й надало храмовому празнику ще більшої торжественності. На запрошення господаря владики кир Петра Крика на празник прибув Апостольський Адміністратор Бучацької Єпархії  УГКЦ, о. Дмитро Григорак ЧСВВ. Святу Літургію у катедральному храмі очолив кир Йосафат  Говера Екзарх Луцький. У Богослужінні брали участь священнослужителі з Німечини та з поза її меж, численна громада вірних взяла участь у торжестві. Після Служби Божої освячено воду, якою окропили всіх присутніх. Після молитовної частини святкування всі присутні зібрались в народному домі, який діє при катедральній парохії на спільну гостину. Під час цієї гостини душі і серця присутніх веселив спів музичної групи « Пікардійська Терція» які приїхали з Львова.

Після храмового празника ще одна подія відбулася в житті катедральної парафії, святкування 15 річчя хору від дня заснування,  в якій  взяв участь   Апостольський Адміністратор Бучацької Єпархії  УГКЦ, о. Дмитро Григорак ЧСВВ. Підчас Божественної Літургії Він виголосив змістовну проповідь.

Але крім святкування Апостольський Адміністратор провів робочі зустрічі у Реновабіс та Церква в Потребі, на яких обговорив справи Бучацької Єпархії, її актуальні проблеми та потреби. Помічником та перекладачем о. Дмитру Григораку, ЧСВВ послужив Богослов УГКЦ п. Андрій Кучеренко, який допоміг зорганізувати та провести ці зустрічі.

З Божою допомого та опікою Пресвятої Богородиці Апостольський Адміністратор та гості з України щасливо повернулися на рідну землю.

Святкування празника Покрови Пресвятої Богородиці в Мюнхені https://buchacheparchy.org.ua/ Super User