В селі Редодуби Чортківського району невеличка греко-католицька громада під проводом свого пароха о. Андрія Мельника звела прекрасну Церковцю для моління та прослави Всевишнього. Невеличка громада всього в 35 дворів своїми пожертвами та жертовною працею доклала всіх зусиль щоб побудувати храм – храм, який парафіяни носили в своїх серцях, тепер велично стоїть та запрошує всіх до молитви і жертовної любові.
10 серпня Апостольський Адміністратор о. Дмитро Григорак, ЧСВВ у співслужінні пароха о. Андрія Мельника, о. Ярослава Шмадило, о. Євгена Шмадило, о. Володимира Логуша, о. Григорія Канака, о. Ігора Середи та отців римо-католицької і православної громад освятили цю величну святиню, також було посвячено престіл, тетрапод та іншу церковну утвар.

Після величної Божественної Літургії отець Адміністратор з отцями відслужили чин малого освячення води та посвятили фігурку Пресвятої Богородиці, яка стоячи при дорозі, немовби, всіх запрошує до храму на молитву.

Збудуймо храм на прославу Божу!!! https://buchacheparchy.org.ua/ Super User