19 грудня 2010 року  храм  Преображення Господнього відвідав Святий Миколай з двома ангелами. Він приніс велику радість не лише малим, а й дорослим. Святого Миколая зустрічали веселою піснею «Ой хто, хто Миколая любить», після чого він роздавав подарунки. Діти по черзі підходили до св. Миколая, розповідаючи вірші і співаючи пісні. Дитяча щирість глибоко вразила всіх парафіян, присутніх у храмі. Напевно, кожен відчув у цей момент радість життя у любові. Особливо помітним було щастя пароха цього храму, отця Андрія Лемчука.

Обличчя всіх присутніх засвітилися великою любов’ю та святковою радістю. Маленькі дітки-ангелятка та вірші, які вони декламували, глибоко зворушили серця.

Принісши таке свято в церкву, Святий Миколай побажав всім здоров’я та перебування в Божій ласці та любові. Він пообіцяв, що обов’язково повернеться сюди наступного року.

І під звуки пісні, Миколай зі своїми помічниками вирушив у далеку дорогу, залишивши в холодну морозяну погоду, гарячий вогник любові та радості.

С. Блажків

Ой хто, хто Миколая любить https://buchacheparchy.org.ua/ Super User