Богослужіння в день Навечір’я Різдва Христового

В день Навечір’я Різдва Христового Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький очолив служіння Царських часів та Вечірню з Літургією святого Василія Великого в Катедральному Соборі верховних апостолів Петра і Павла.

Навечір’я Христового Різдва – особливий благодатний час очікування радісної події народження Сина Божого на спасіння людського роду. В цей день Церква служить особливі Богослужіння,  які своїми молитовними текстами нагадують всім християнам про важливість і неповторність воплочення Сина Божого. «Час нашого спасіння вже настав. Готуйся вертепе, бо Діва надходить, щоб родити», - співаємо у стихирі вечірні Навечір’я.

Ще однією важливою особливістю Богослужень цього дня є служіння частини Вечірні з Літургією святого Василія Великого. Соборна молитва священників Катедри, яку очолював Владика Дмитро цьогоріч  відображала прагнення кожного українця - припинення війни, мир і спокій у нашій країні.
Богослужіння цього дня завершилося радісним очікуванням події народження Господа.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

Богослужіння в день Навечір’я Різдва Христового https://buchacheparchy.org.ua/images/2023/100123/003.jpg#joomlaImage://local-images/2023/100123/003.jpg?width=1024&height=768 Super User