На службу Богу і народу. Дияконські свячення в монастирі святого Онуфрія у Львові

29 жовтня 2022 року в монастирі святого Онуфрія у Львові, осідку Протоігумена Провінції отців Василіян в Україні Найсвятішого Спасителя, відбулися дияконські свячення п’ятьох нових кандидатів до священства. Святе Таїнство здійснив преосвященний владика Дмитро Григорак, ЧСВВ, правлячий єпископ Бучацької єпархії.

Дияконські свячення прийняли п’ятеро братів василіян: Августин Векляк ЧСВВ, Натанаїл Сало ЧСВВ, Максиміліян Григор’їв ЧСВВ, Шарбель Зелінський ЧСВВ і Франциск Новосад ЧСВВ. Дияконське рукоположення – перший ступінь священства, після річної практики зазвичай диякони приймають ієрейські свячення і, як священники, переїжджають до василіянських монастирів в Україні, і всюди, де є потреба, щоб служити Церкві і народу.

У проповіді під час урочистої Архієрейської літургії владика Дмитро наголосив, що Господь кликав тих, хто був готовий йти за Ним до кінця. Так і сьогодні Христові учні повинні йти за Христом, не копіювати його, а наслідувати. Подібно як він віддав себе у Пресвятій Євхаристії для нас, так і ми повинні, приймаючи святе Причастя, ставати даром для інших. Христос очікує від нас більшої радості, ефективності, прикладу. Нехай новопоставлені диякони живуть праведним життям, не виносячися над іншими, але свідчачи про Христа.

 

У Божественній літургії взяли участь Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик ЧСВВ, члени Провінційної Ради, ректор Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського о. Пантелеймон Трофімоф, ЧСВВ, представники викладацького складу ВІФБС, і багато отців василіян та єпархіяльних священиків.

Бажаємо нововисвяченим отцям дияконам поступу та успіхів у подальшому служінні, зростання в священичому покликанні і плідної праці на Господній ниві.

о. д. Максиміліян Григор’їв, ЧСВВ

Інформаційний відділ отців Василіян

На службу Богу і народу. Дияконські свячення в монастирі святого Онуфрія у Львові https://buchacheparchy.org.ua/images/2022/021122.jpg#joomlaImage://local-images/2022/021122.jpg?width=1200&height=674 Super User