Радісні миті дітей із с. Увисла

У с. Увисла, при парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці, з 27 червня по 29 червня 2022 р. Б. 87 дітей мали чудову нагоду побувати у християнському таборі, який зорганізував парох о. Назарій Бедрій разом з парафіяльною спільнотою аніматорів «Крок до Бога», батьками та парафіянами.

Насичена катехитична програма, щоденна Свята Літургія, участь у Святих Таїнствах Сповіді і Євхаристії, цікаві естафети, патріотичні майстер-класи, квести, ігри, конкурси, смачні обіди, призи, ватра, екскурсії на пожежну, спільні молитви за Україну - все це мало одну ціль - заново відкрити дітям обличчя люблячого Бога.

Учасники табору поділилися своїми враженнями. Аніматор Аня 13 р. : «Дякуємо Богові та ЗСУ за спокійне проведення табору»; Василько 7 р. : «Тут дуже круто і весело!».

Батьки та діти вдячні Богові та о. Назарію, що у такий нелегкий час зумів подарувати дітям радісні миті, прожиті разом у Христі.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

Радісні миті дітей із с. Увисла https://buchacheparchy.org.ua/images/2022/080722/001.jpg#joomlaImage://local-images/2022/080722/001.jpg?width=1024&height=768 Super User