15 квітня в приміщенні Чортківського Медичного Коледжу відбулася лекція на тему: «Дар життя», яку провели ліцензіати, магістри Богослов’я та Біоетики п. Ігор Бойко, п. Степан Дмитришин та пані Наталя з УКУ м. Льовова. Метою лекції було показати для молоді велику важливість людського життя – життя господарем якого є Бог, а ми, люди є лишень охоронцями, оберігачами Божого дару життя.

Бог наш Небесний Батько творить все з любові, тобто кожна людина є сотвореною з любові, а отже і для любові. Тому людське життя є даром любові, оскільки дар без любові стається просто передаванням якоїсь речі. А дар це подарунок з любові задармо, який не потребує нічого взамін, він є даний просто так з любові.

Ця лекція була направленна на формування людської свідомості християнина в молоді, щоб показати важливість життя. Адже кожна людина по своїй природі є сотворена до продовження людського роду і тим самим стається співтворцем разом з Богом, даючи життя новій людині. Дуже гарно було акцентовано професорами з УКУ, що Церква не заперечує людську сексуальність, але навпаки, оберігає її, тому що подружжя є сакральним місцем, де при взаємній любові приходить Господь, щоб дати нову душу, нове життя. Власне тому, Церква оберігає нас від святотацтва дошлюбних стосунків, позашлюбних стосунків і т. п.

Нажаль, в багатьох країнах існує дозволений законом аборт, але, як не дивно, голосували за аборт ті, яких не позбавили життя. Тому, за словами лекторів, кожен із нас повинен задуматися над тим великим даром життя, який ми отримали,  цінити його і продовжувати дарувати нове життя.  

Дар життя! https://buchacheparchy.org.ua/ Super User