В п’яту неділю великого посту 13 квітня о 15ºº відбулася Хресна Дорога вулицями міста Чорткова, яка була організована міською владою. Благословенням Апостольського Адміністратора о. Дмитра Григорака розпочалася Хресна дорога від найстаршого храму Вознесіння ГНІХ в напрямку до наймолодшого храму – Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла.

 

 

Священики  і вірні читали стації Хресної Дороги і по черзі несли хрест, той хрест, який за нас ніс Христос, кожен старався в цей день понести хрест, немовби, допомогти нашому Спасителеві в цій тяжкій ноші, заради нас та нашого спасіння. Цей хрест символічно став, для кожного, його особистим, а разом з тим і хрестом всієї спільноти, всього українського народу, адже хрест несли репресовані, воїни УПА, ті хто постраждали від акції ”Вісла”, вчителі, студенти, молодь, військові, працівники СІЗО, влада, працівники медичних закладів, парафіяни церков м. Чорткова, працівники культури. Одну із стацій Хресної Дороги читали біля цвинтару, за всіх тих які відійшли у вічність, таким чином, немовби і їх залучили до цієї спільної молитви.

 

На завершення Хресної Дороги до народу звернувся  мер м. Чорткова Ігор Михайлович Билиця з подячним словом, а також Апостольський Адміністратор о. Дмитро Григорак висловив щирі слова подяки усім за те, що знайшли час для цієї спільної молитви, адже де ”Двоє або троє зібраних в моє ім’я, там і я посеред них”, - казав Господь. о. Дмитро наголосив, щоб кожен, роздумавши над стражданнями нашого Спасителя, почав ставати кращим та жити згідно з мораллю християнина. А живучи згідно з христовою наукою ми ставатимемося спадкоємцями Небесного Царства.

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму!!! https://buchacheparchy.org.ua/ Super User