Діти вчилися писати ікони

Діти з парафії Новомучеників і Блаженних Українського Народу напередодні Різдва писали ікону Святого Миколая Чудотворця (Мирликійського) в монастирі Сестер Пресвятої Родини в. м. Чорткові.

Для багатьох це була перша, власноруч написана ікона. Звичайно, під мудрим проводом с. Анастасії Лугової ЗСПР, директора майстерні Святого Йосифа, що у Львові та її помічників Тетяни Баїк та Ірини Пилипів.

Діти мали нагоду дізнатися про цікаві методи написання ікон, а також самим змішувати фарби, правильно їх накладати на полотно у певному порядку. Під час перерви переглядали фільм і пізніше обговорювали , наскільки важливе милосердя в сучасному світі. Як свято Миколая часом перетворюється на споживацьке свято, а не на свято милосердя, про яке говорив Святий Миколай.

Такий майстер-клас вже не вперше відбувається в монастирі ЗСПР в м. Чорткові і надалі буде мати своє продовження під час літніх канікул.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

Діти вчилися писати ікони https://buchacheparchy.org.ua/ Super User