Відновлена стара церковця знову приваблює своїм древнім виглядом

Вже 389 років у місті Копичинцях церква Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста є духовним центром нашого краю. Цьогорічний празник був особливим. 27 вересня на подвір’ї старовинного дерев’яного храму зібралось багато людей. Прибули священники усіх конфесій з навколишніх парафій.

Церковні дзвони сповістили про приїзд єпископа Бучацької Єпархії Димитрія Григорака, якого тепло привітали хлібом-сіллю наймолодші парафіяни церкви. Перед Архиєрейською Службою Божою владика освятив оновлений храм. Кожен присутній отримав повний відпуст, приступивши до Сповіді і Святого Причастя.

Після Літургії парох церкви о. д-р Руслан Корнят подякував усім священнослужителям, жертводавцям та небайдужим парафіянам, які допомогли у роботі щодо реставрації та відновленні храму і старовинних ікон. На завершення свята усіх присутніх чекало солодке частування.

Є церквиця в нашому краї
Всі знають затишний Кутець.
Тут стіни старенькі чекають
Тепла наших людських сердець.

Леся Кравець

Відновлена стара церковця знову приваблює своїм древнім виглядом https://buchacheparchy.org.ua/ Super User