«Час приготуватись до Різдва»

У церкві Покрови Пресвятої Богородиці м. Заліщики відбувся семінар на тему «Час приготуватись до Різдва».

Духовне розважання на прикладі ікони Різдва ГНІХ та навчання Церкви провів о. д-р. Руслан Корнят. Зокрема він роз'яснив суть тропаря: «Різдво Твоє, Христе Боже наш,* засвітило світові світло розуміння:* в ньому бо ті, що звіздам служили, від звізди навчилися* поклонятися Тобі – Сонцю правди,* і пізнавати Тебе – Схід з висоти.* Господи, слава Тобі».

о. Іван Сендзюк розповів про співпрацю Церкви і місцевих шкіл, а також роз'яснив Інструкцію щодо Святого Причастя дітей.

Наталя Василівна Свіченюк - вчитель християнської етики спецшколи інформаційних технологій ім. О. Маковея розказала про особливості християнського виховання молодших школярів, а Деркач Іванна Йосипівна про духовне формування старшокласників у Бедриківській ЗОШ.

«Щоб ми в Христову славу зодяглися, щоб ми співпрацювали разом з Ним! Не силою, а вірою спаслися, ми духом поспішім у Віфлеєм». (З ласки Божої написано Анною Тиховліс)

Заступник голови комісії у справах освіти та виховання
Неля Думка

«Час приготуватись до Різдва» https://buchacheparchy.org.ua/ Super User