5 листопада 2016 р. Б. до Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево Миру» долучилась Бучацька єпархія. Захід присвячений Міжнародному дню попередження експлуатації навколишнього  середовища під час війни і військових конфліктів,  проголошеному  Генеральною Асамблеєю ООН  6 листопада 2001 року.

У с. Яблунів даний захід розпочався з панахиди біля меморіалу Небесній сотні, яку відслужив о. Михайло Деревенчук разом із парафіянами храму Успіння Пресвятої Богородиці. На заході також були присутні голова Яблунівської сільської ради Фик Андрій Ярославович, директор будинку культури Матіяш Іван Михайлович, та учасник АТО Ядловський Степан.

Місцева влада разом із директором будинку культури виділили місце, де кожен з присутніх мав змогу взяти участь у висадженні алеї миру.

По закінчені акції референт Бюро УГКЦ з питань екології о. Михайло Деревенчук висловив щиру подяку всім небайдужим людям, які прийшли та висловили свою любов до створеного Богом світу.

7 листопада 2016 р. Б. Всеукраїнську екологічну акцію «Посади дерево Миру» було проведено у с. Високе Монастириського району, де до заходу долучилися учні та викладачі Висоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та представники місцевої влади. Учасники акції незважаючи на погані погодні умови з великим натхненням взялись за висадження саджанців, які ростимуть біля пам’ятника національному герою та символу України Тарасу Григоровичу Шевченку.

Бучацька єпархія активно долучилася до Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево Миру» https://buchacheparchy.org.ua/ Super User