В Бучацькій єпархії відбулися формаційні курси для членів парафіяльних рад

25-27 жовтня 2016 р. Б., з благословення владики Дмитра Григорака, ЧСВВ – Правлячого архиєрея, в приміщенні великого залу єпархіального управління Бучацької єпархії відбулися формаційні курси для членів парафіяльних рад, у яких чисельно прийняли участь священики, паламарі та дяки майже з усіх парафій Бучацької єпархії.

Цими зустрічами комісія УГКЦ у справах мирян прагне допомогти парафіяльним громадам у реалізації стратегії УГКЦ: «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом», а саме посприяти створенню парафіяльних рад та розпочати духовну формацію її членів, щоб стати такою парафіяльною спільнотою, якою хоче бачити її Христос.

Основні питання, які розглянуто на цих зустрічах:

• Церва і Парафія: їх місія;
  • Короткий нарис історії УГКЦ;
  • Місія мирян у Церкві;
  • Парафіяльна рада створення та провід;
  • Парафіяльні служіння;
  • Молитовне читання Святого Письма.

Із живим словом виступили:

• о. Василь Білаш - голова Патріаршої комісії у Справах мирян УГКЦ;
  • о. д-р. Мирослав Думич;
  • о. д-р. Олег Шумелда;
  • о. д-р. Руслан Корнят;
  • о. Василь Германюк. (презентація о. Василя)

Організатори зустрічі щиро вдячні всім учасникам та тим, хто допомагав в організації та проведені даного заходу.

п. Ольга Росляк
Голова комісії у справах мирян Бучацької єпархії УГКЦ

В Бучацькій єпархії відбулися формаційні курси для членів парафіяльних рад https://buchacheparchy.org.ua/ Super User