Віднова духа в костелі Скали-Подільської

У костел, при парафії Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ смт. Скали-Подільської привезено чотирьох метрову статую «Подорожуючого Ісуса» разом з реліквіями святого Івана-Павла ІІ Папи Римського. Духовні реліквії перебуватимуть в храмі до понеділка, 10 жовтня, завершуючи дев’ятницю, яку розпочато 2 жовтня, в день їхнього прибуття.

При цій нагоді на парафію був запрошений відомий екзорцист, о. Ян Білецький, який протягом понеділка скріплював на дусі всіх присутніх у храмі людей, серед яких було багато гостей з навколишніх сіл, з обласного центру і навіть зі Львова. В цей день було відслужено Літургію у наміренні оздоровлень вірних, священик дав науку, також була можливість задати запитання на тему дії злих сил у житті людини й почути відповіді. Отець Ян помолився за зцілення хворих і, з благословення єпископа Димитрія Григорака, відчитував екзорцизми та покладав руки й молився над кожним присутнім. Для користі вірних священнослужитель екзорцизмував сакраменталії: сіль, воду, олію і розповів, як ними можна лікувати свою душу. Вірні різних конфесій, котрі прийшли на молитви, відчули духовне піднесення і справжню віднову духа.

Повідомив о. Василь Германюк

Фоторепортаж

Віднова духа в костелі Скали-Подільської https://buchacheparchy.org.ua/ Super User