«У цей Рік Милосердя спитаймо себе, яким є наше серце: чи є воно подібне до Серця мого Господа?», - владика Димитрій (Григорак) - єпарх Бучацький

В неділю, 10 липня 2016 р. Б. відбувся з’їзд членів Апостольства молитви Бучацької єпархії УГКЦ. Подія розпочалася Святою Літургією в катедральному Соборі Верховних апостолів Петра і Павла в м. Чорткові, яку очолив Преосвященний владика Димитрій (Григорак) - єпарх Бучацький, у співслужінні духовенства єпархії.

Численна кількість представників із різних сіл та міст мали чудову нагоду посповідатися, спільно молитися та прийняти живу участь у Літургії.

Під час проповіді преосвященний владика, згідно недільного Євангелія, вияснював те, що хотів промовити сам Христос. Велику увагу у повчальному слові владика приділив тематиці Серця Христового, а також людському серцю, звідки «походять всякі помисли».

«Господь сам прийшов в цей світ, прийнявши людське тіло. За цих три роки прилюдної діяльності Ісус нікого не покарав, а, навпаки, тільки зцілював. Бог ніколи не міняється - міняється тільки Божа педагогіка. Чим м’якіше серце людини, тим ніжніше Боже Слово і, навпаки, чим жорстокіше серце людини, тим твердіше Боже Слово», - вияснював єпископ.

«Ісус відкриває своє зранене серце у Франції монахині Маргариті Алякок і через це об’явлення показує як нас любить. У цей Рік Милосердя спитаймо себе, яким є наше серце: чи є воно подібне до Серця мого Господа?», - підсумував владика Димитрій.

Після трапези всі разом молилися Молебень до Серця Христового і слухали цікаву конференцію.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

«У цей Рік Милосердя спитаймо себе, яким є наше серце: чи є воно подібне до Серця мого Господа?», - владика Д https://buchacheparchy.org.ua/ Super User