Реколекції у с. Бобрівник

9 липня 2016 р. Б., Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької Єпархії УГКЦ відвідав курс «Життя в повноті» у реколекційному будинку в с. Бобрівник, Коропецького деканату.

Відвідини розпочалися з привітального слова адміністратора о. Руслана Винника, який запросив Владику очолити Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні: адміністратора о. Руслана Винника, о. Євстахія Гасяка, о. Володимира Семчука, о. Володимира Кмити та о. Джузепе Анточі.

В часі проповіді Владика Димитрій звернув увагу на наступне: «… те що написано у Євангелії не під силу виконати людині без допомоги Святого Духа».

«Христос свою хресну дорогу вже пройшов, тепер наш час пройти свою хресну дорогу на Голгофу», - зазначив Єпископ.

Після Літургії Владику запросили прийняти участь в одній із реколекційних наук, які провадили: о. Джузепе Анточі – ректор семінарії у Сицилії, та пан Карлос Масіас Де Лара – президент міжнародного центру «Керигма».

Відвідини завершилися Архієрейським благословення, яке уділив Владика Дмитро всім присутнім.

Прес-служба Бучацької Єпархії УГКЦ

Реколекції у с. Бобрівник https://buchacheparchy.org.ua/ Super User