«Веселі Канікули з Богом» - день 2

6 липня 2016 р. Б., дитячий літній табір «Веселі Канікули з Богом» при парафії церкви Вознесіння ГНІХ м. Чорткова продовжується. Розпочався другий день табору з веселих ігор, танців-бансів, руханок, цікавих розмов та розповідей.

Під час Божественної Літургії дітки були уважними і захоплено слухали розповіді священника про милосердя. Після Літургії всі учасники наввипередки побігли на обід, щоб втамувати голод і отримати ще більше нових сил на весь день.

Опісля малеча разом зі своїми аніматорами розважались, як могли: танцювали, бігали, стрибали, грали ігри, бесідували і обговорювали тему дня. Для того, щоб трішки перепочити – всі попрямувала до храму аби поспівати різних пісень під звуки гітари разом із о. Мар‘яном Лемчуком. Поспівавши, дітки вирушили на художні гуртки, щоб продовжувати розвивати свої таланти та здібності.

День завершили великою грою, від якою діти просто в захваті.

Перекусивши смачними млинцями і натанцювавшись різних бансів усі розійшлись по своїх домівках із масою вражень та в очікуванні нового дня.

Приєднуйтеся! Чекатимемо саме на Вас!

Олеся Вовк - аніматор

«Веселі Канікули з Богом» - день 2 https://buchacheparchy.org.ua/ Super User