Молодь Мельниці-Подільської провела

В суботу 14 травня 2016 року Божого діти парафії святого Архистратига Михаїла, Мельниці-Подільської з ініціативи о. Богдана Пелеха і з благословення отця-пароха Володимира Михайлюка та підтримки брата Станіслава і його дружини Любові провели "Веселий вихідний з Богом".

В програму дня духовної віднови був похід до р. Дністер і до «турецького» джерела поблизу села Вільхівці. По дорозі всі разом молилися Вервицю, співали духовних пісень, милувалися красою Божого творіння і допомагали із носінням тягарів один одного. Попивши цілющої джерельної води, почали грати волейбол, читали цікаві оповідання із книги "300 оповідань для душі" і "Моя дорога птаха"(Книга про Андрія Кузьменка (Скрябіна), яку написала його мати). Потім був пікнік.

Діти чудово провели цей вихідний, славлячи Бога та відпочивши від сучасних благ людства. СЛАВА БОГУ ЗА ВСЕ! В відпочинку прийняли участь 12 дітей віком від 6 до 15 років. Надіємося, що такий відпочинок стане традиційним в нашій парафії.

бр. Станіслав Б'ялковський

Молодь Мельниці-Подільської провела "Веселий вихідний з Богом" https://buchacheparchy.org.ua/ Super User