В Улашківській обителі Отців Василіян відкрито Святі Двері Милосердя

24 квітня 2016 р. Б., в Вербну неділю, Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький із пастирським візитом відвідав Улашківську монастирську обитель Отців Василіян, де здійснив чин відкриття Святих Дверей з нагоди Ювілейного року Божого милосердя та очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

Опівдні перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці численна громада вірних на чолі з ієромонахом Власієм Фуцом, ЧСВВ – настоятелем обителі, привітними віршами та чудовим співом зустрічала свого правлячого Архиєрея. Після зустрічі був здійснений обхід довкола храму та відслужено молебний чин з нагоди відкриття Ювілейного року Божого Милосердя та Святих Дверей. Далі торжество продовжилося Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Владика Дмитро у співслужінні: о. Власія Фуца, ЧСВВ, о. Макарія Флячка, ЧСВВ, о. Софрона Попадюка, ЧСВВ, о. Романа Гончарика та о. Михайла Ковальчука.

В часі проповіді Архиєрей разом із вірними розважав над значенням в’їзду Спасителя до Єрусалиму, а особливо чому цей в’їзд відбувся таким чином: «…на осляті, тоді коли всі чекали славного земного царя…». На завершення проповіді Владика закликав присутніх здійснити переміну власного життя, наповнити його любов’ю та милосердям…

Святкування завершилося духовним гімном України «Боже, Великий, Єдиний…», благословенням галузок та подячним словом о. Власія.

В кінці пастирського візиту Владика Дмитро разом із о. Софроном Попадюком відвідав древній Улашківський наскальний монастир, в якому ведуться відновлювальні роботи.

Прес-служба Бучацької Єпархії

В Улашківській обителі Отців Василіян відкрито Святі Двері Милосердя https://buchacheparchy.org.ua/ Super User