Вірні УГКЦ в Італії вітали свого душпастиря

10 квітня 2016 р. Б. громада УГКЦ м. Помпеї вітала свого душпастиря о. Андрія Євчука з 10-ти літям ієрейських свячень.

З цієї нагоди до громади міста завітав парох парафії Свв. Володимира та Ольги з м. Авелліно - о. Роман Кривий, який разом із о. Андрієм належить до клиру Бучацької єпархії і який очолив Св. Літургію та спільно з вірними молився за дар покликання о. Андрія.

Вірні УГКЦ в Італії вітали свого душпастиря

На завершення торжества, всесвітліший отець Андрія Євчук був нагороджений Єпархом Бучацьким Владикою Дмитром Григораком, за його ревність і трудолюбиве служіння на Господній ниві для Божої слави і добра Української Греко-Католицької Церкви та Великого Українського Народу, правом носити набедреник та нагрудний хрест з прикрасами. Текст грамоти зачитав відповідальний за південний регіон УГКЦ в Італії, помічник синкела у справах формації духовенства Бучацької єпархії о. Роман Кривий.

До привітань також долучилися діти та парафіяни м. Помпеї та околиць, де о. Андрій Євчук душпастирює на протязі останніх 7 років.

Прес-служба Бучацької Єпархії УГКЦ

Вірні УГКЦ в Італії вітали свого душпастиря https://buchacheparchy.org.ua/ Super User