Зустріч паломників Бучацької Єпархії, які готуються на СДМ в Краків

3 лютого 2016 р.Б. активна молодь парафіяльних спільнот м.Чорткова та м.Заліщик, зустрілися з о.Себастіаном із Іспанії.

Метою зустрічі була підготовка до Світового Дня Молоді (СДМ), що відбудеться у Кракові 26-31 липня. Після Божественої Літургії молодь мала можливість послухати науку о. Себастіана. У ній отець наголосив про важливість милосердя, користь спільного паломництва. А також нагадав про те, що у часі Світового Дня Молоді учасники не повинні бути туристами, а людьми котрі прагнуть зустрічі з Живим Христом у всесвітній спільноті Церкви.

На закінчення зустрічі співали пісні, що приготували на майбутню зустріч із друзями з Іспанії. Цей вечір у Соборі Верх. Апп. Петра і Павла був радісним та корисним для усіх присутніх. За організацію зустрічі дякуємо о.Андрію Лемчуку, о. Мар’яну Лемчуку та о. Роману Гарасиміву.

Надія Яновська

Більше фото тут

Зустріч паломників Бучацької Єпархії, які готуються до СДМ в Кракові https://buchacheparchy.org.ua/ Super User