Мощі святого Папи Івана Павла ІІ у Чорткові на Парафії Вознесіння Господнього

Ікона Вишгородської Богородиці, яку Іван Павло ІІ під час XV Світового Дня Молоді поблагословив спеціально для української молоді, та мощі святого Папи Івана Павла ІІ перебували на парафії Вознесіння Господнього у місті Чорткові з 18 по 22 січня 2016 р. Б.

Парафіяльна молодіжна спільнота «Світло Життя» та мешканці міста не упустили шанс та скористалися нагодою помолитися біля цих реліквій. Молодь разом із о. Мар‘яном Лемчуком у четвер 21 січня організували чування біля ікони та мощей. Після Служби Божої усі присутні помолилися молебень до Пресвятої Богородицi, переглянули документальний фільм про святого Папу Івана Павла ІІ та молилися за мир та спокій у нашій державі. Згодом, усі хто взяли участь у чуваннях зібралися за круглим столом, щоб зігрітися гарячим чаєм із солодощами.

Більше фото тут.

Олеся Вовк
голова спільноти «Світло Життя»

Мощі святого Папи Івана Павла ІІ у Чорткові на Парафії Вознесіння Господнього https://buchacheparchy.org.ua/ Super User