Канонічна візитація с. Коцюбинці

17 січня 2016 р. Б., в Неділя перед Богоявленням, Правлячий Архієрей Бучацької Єпархії УГКЦ – Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ із канонічною візитацією відвідав с. Коцюбинці, Копичинецького деканату.

Перед храмом Святого Архистратига Михаїла Єпарха Бучацького, з колядою та віршами, зустрічала святошна громада, на чолі із парохом о. Ігорем Мохуном. Після зустрічі розпочалася Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Дмитро у співслужінні: о. декана Василя Квіка - с. Гадинківці, о. Ігоря Мохуна, о. Романа Гладія - с. Старий Нижбірок, о. Володимира Даниліва - с. Целіїв, о. Ігоря Середи - м. Копичинці, о. Руслана Корнята - м. Копичинці, о. Володимира Стадника - с. Нижбірок та о. Степана Котика - с. Котівка.

В часі проповіді, Єпископ Бучацький звернувся до вірних із закликом в цей Надзвичайний ювілейний рік Божого милосердя не забувати про добрі діла та вчинки милосердя, боротися з гріхом та завжди співдіяти Божому Промислу… «Бог дає людині свободу, і в цій свободі нам потрібно обирати, або щастя в Бозі, або гріх, і немає середини…»,- зазначив Архієрей.

Також під час Архієрейської Божественної Літургії Владика Дмитро уділив дияконські свячення Василю Мохуну – випускнику Івано-Франківської Духовної Семінарії та мешканцю даного села.

Канонічна візитація завершилася традиційним «многоліттям» та духовним гімном України «Боже, Великий, Єдиний…».

Прес-служба Бучацької Єпархії УГКЦ

Канонічна візитація с. Коцюбинці https://buchacheparchy.org.ua/ Super User