Празник Різдва Христового в Катедральному соборі

6 січня 2016 р. Б., в навечір'я Різдва Христового у Катедральному соборі Верх. Апп. Петра і Павла, м. Чорткова, Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ - Правлячий Архієрей Бучацької Єпархії УГКЦ очолив Різдвяні Богослужіння.

Святкування празника розпочалося із Великого повечір’я о 23:00 та продовжилося Архієрейською Божественною Літургією, яку очолив Владика Дмитро у співслужінні соборного катедрального духовенства.

В часі проповіді о. Андрій Лемчук – настоятель Катедрального собору зачитав Різдвяне послання Єпарха Бучацького. Відтак по завершенні Божественної Літургії Правлячий Архієрей привітав усіх вірних із Різдвом Христовим та побажав їм достойно, у коляді, разом із новонародженим Дитятком Ісусом провести всі Різдвяні свята. Також було зачитано вітальну грамоту Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука з нагоди 60-ліття Владики Дмитра.

Торжественне святкування одного із найбільших празників у церковному році завершилося спільною колядою та мируванням.

Прес-служба Бучацької Єпархії УГКЦ
фото Андрія Синишина

Празник Різдва Христового в Катедральному соборі https://buchacheparchy.org.ua/ Super User