В Чорткові відбулася зустріч духівників та лідерів харизматичних спільнот

14 листопада 2015 р. Б. в м. Чорткові у приміщенні Єпархіального управління Бучацької Єпархії УГКЦ відбулася зустріч духівників та лідерів харизматичних спільнот (60 осіб, з яких 10 - представники духовенства).

Розпочався з'їзд із Архієрейської Божественної Літургії, яку очолив Правлячий Архієрей Бучацької Єпархії УГКЦ Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ у співслужінні священників, котрі приїхали на зустріч. Після Божественної Літургії відбулося обговорення конференції європейського відділу ICCRS (Міжнародна Служба Католицької Харизматичної Віднови), яка проходила з 1 по 4 жовтня 2015 р. у м. Варшава (Польща). Доповідачем був п. Тарас Супінський, котрий зустрічався з делегатом від України на з'їзді ICCRS. п. Тарас розповів про велику потребу нової євангелізації і про важливість інформування суспільства про католицьку харизматичну віднову. У підсумку учасники з’їзду вирішили створити інформаційний сайт про харизматичну віднову та про діяльність всіх харизматичних спільнот в Україні і провести навчання для лідерів та їх помічників із запрошенням лідерів європейських спільнот.

Повідомив Олексій Гуска

В Чорткові відбулася зустріч духівників та лідерів харизматичних спільнот https://buchacheparchy.org.ua/ Super User