Семінар вчителів християнської етики у Скалі-Подільській

17 листопада у Скала-Подільській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар вчителів основ християнської етики, який проводила Кунька Ірина Євгенівна. Програма зустрічі включала молитву за Україну, реквієм біля пам'ятника Небесної Сотні, представлення кількарічних напрацювань учнів, презентації обдарованих дітей та ознайомлення з історією селища. Пані Ірина розповіла про співпрацю шкільного закладу із місцевими церквами, супроводжуючи свою доповідь фото та відеоматеріалами.

Окрім вчителів ОХЕ на семінар були запрошені священики: о. Ілля Негір, о. Богдан Боднар, о. Василь Германюк. Отець Ілля (УПЦ КП) розпочав зустріч із благословення і молитви та акцентував на важливості праці вчителя християнської етики у школі. Отець Василь (УГКЦ) на завершення семінару зробив підсумок і заохотив вчителів шукати новітні методи викладання ОХЕ, щоб якнайкраще зацікавлювати сучасну молодь до пізнання Живого Бога в сьогоденні. А отець Богдан (відповідальний за комісію освіти та виховання у Борщівському деканаті УГКЦ) перед завершальною молитвою висловив подяку директору школи - Дорож Наталії Володимирівні та вчителю християнської етики - Кунька Ірині Євгенівні з таку потрібну в сьогоденні роботу на ниві прослави Господа Бога і радив співпрацювати з місцевими священиками, що сприятиме оживленню діалогу освіти і Церкви.

За матеріалами сайту парафії Скала-Подільська

Семінар вчителів християнської етики у Скалі-Подільській https://buchacheparchy.org.ua/ Super User