Святкування десятиліття збудування храму у с. Лосяч

27 вересня у с.Лосячі, Борщівського району відбулось храмове свято і ювілейна подія, десять років тому було освячено новозбудований храм для греко-католицької громади. Цього дня Святовоздвиженська церква зібрала парафіян і чимало гостей, які мали нагоду пригадати історію моління у маленькій капличці біля поля, буремні події відродження УГКЦ у селі, час будівництва храму та оживлення парафії.

Відповідно на святі відправляли священики, які мали місце у цій історії, а це о. Іван Сабала, якому випало служити протягом 1993-1994 років, о. Олег Сушельницький, котрий служив з 1994 по 1999 роки, о. Володимир Зависляк, який служачи від 1999 по 2010 рік, якраз був у вирі будівельних робіт. Також серед священнослужителів були о. Володимир Строгуш, римо-католицький священик і отець-декан Іван Яворський, який поблагословив громаду на добру працю і добрі плоди до Царства Небесного. Адміністратор парафії о. Василь Германюк, опісля Божественної Ліітургії, дав можливість висловити свої переживання даної події кожному священику, а парафіяни, у свою чергу, подякували отцям за те, що їхньою працею громада УГКЦ Лосяча отримала можливість існування та розвитку. Була згадана робота старшого брата, Ярослава Лиха і тих що працювали з ним, згадувались жертводавці та доброчинці храму, які також своєю працею і внесками доклали багато зусиль для отримання належних результатів для праці парафії.

Святкування десятиліття збудування храму у с. Лосяч https://buchacheparchy.org.ua/ Super User