Участь делегатів Бучацької єпархії в VI сесії Патріаршого Собору

Словами Блаженнішого Святослава: "Господь скликав з усієї Вселеної всіх Вас на цей Собор. Він покликав того, кого сам хотів...", – кожна єпархія та екзархат Української Греко-Католицької Церкви з понад 57 країн світу делегували своїх представників для праці на VI сесії Патріаршого Собору під промовистою стратегічною назвою «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», який проходив з 25 по 27 серпня у м.Івано-Франківську.

З-посеред 250 присутніх чоловік перебували і п’ять делегатів Бучацької єпархії, представники від єпархіального священства, монашества, мирян, курії та звичайно правлячого архієрея. Владика Дмитро (Григорак) ЧСВВ, о. Володимир Заболотний, о. Василь Германюк, с. Марія Кузь та Сергій Білецький змогли долучитись до праці над формулюванням певних пунктів стратегії розвитку Церкви, які були подані делегатами, як пропозиції на розгляд Синоду УГКЦ. Зокрема слід відзначити те, що протосинкел Бучацької єпархії, о. Володимир Заболотний увійшов до складу групи, яка формувала написання проекту тексту звернення до Президента України.

Детальна інформація про роботу Собору у статтях, відео та фото матеріалах знаходиться на сайті sobor-ugcc.org.ua

Участь делегатів Бучацької єпархії в VI сесії Патріаршого Собору https://buchacheparchy.org.ua/ Super User