«Коли віддаємо все Христові, Христос дає нам самого себе», - владика Димитрій

Священничі свячення з рук преосвященного Владики Димитрія (Григорака) - правлячого Архієрея Бучацької єпархії, отримали диякони: Любомир Рославський та Віталій Федьків, під час Архієрейської Божественної Літургії в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові 23 серпня 2015 р.Б.

У проповіді, вияснюючи євангельський уривок про багатого юнака, владика Димитрій наголосив: «…найважливіше для нас християн є віддати все Христові, тоді взамін Господь дає нам самого себе. Він, Господь Ісус, як колись, так і тепер, для нас є найбільшим скарбом, який маємо шукати».

Після Архієрейської Літургії новоієреї висловили слова вдячності Єпарху Бучацькому за отримані з його рук ієрейські свячення та можливість часто перебувати з ним на молитві.

Натомість Владика Димитрій побажав молодим священикам завжди бути гідними та ревними служителями у винограднику Христовому для добра Церкви та України.

Прес-служба Бучацької Єпархії УГКЦ

«Коли віддаємо все Христові, Христос дає нам самого себе», - владика Димитрій https://buchacheparchy.org.ua/ Super User