ДУХОВНИЙ ТАБІР ДЛЯ ДІТЕЙ

На парафії Покрови Пресвятої Богородиці м.Заліщики, відбувся духовний табір для дітей «Веселі канікули з Богом». Головною темою цьогорічних веселих канікул була мандрівка: «Духовними слідами митрополита Андрея Шептицького», якому, цього року, виповнюється 150 років з дня народження. Цікавим є те, що пріоритетом праць митрополита Андрея завжди було формування молодого покоління.

Перша зустріч у духовному таборі відбулася 13 липня та тривала 5 днів, протягом яких діти мали змогу глибше почерпнути духовну науку, більше дізнатися про Бога та духовних осіб, збагачуватися читанням Святого Письма. Також проводилися майстер-класи, під час яких діти виготовляли іконки, хрестики, брали участь у різноманітних іграх, конкурсах, рухливих музичних вправах, діяв гурток англійської мови. Це все давало змогу дітям отримати ту основу, яка й надалі сприятиме формуванню духовного життя. У таборі взяли участь чимало охочих із Заліщанщини, були гості з сусіднього Кіцманя та Львівщини. Сюди батьки приводили дітей від семи до дванадцяти років. Тут з ними займалися сестри Партенія та Маркіяна, вихованці педагогічного університету Ольга та Марійка Шафранські, Софія Новак із центру іноземних мов «CLAAS», Тетяна Саранчук, працівниця Заліщицької дитячої художньої школи, Роман Сендзюк та Василь Савчинський з молодіжної спільноти «Gratia». Кожного дня зустріч у таборі розпочиналася з молитви та духовної науки. На обідню перерву вихованці табору вирушали у їдальню школи №2 м. Заліщики, де смачні страви їм готували працівники кухні, зокрема Ярослава Середа. Варто зазначити, що діти із задоволенням проводили активно час у таборі, їм дуже подобалися ігри і вправи, також відбувся похід до джерела Богородиці, що у селі Печорна, де усі молилися за Україну. Велику подяку за сприяння і організацію духовного табору парох церкви Покрови Пресвятої Богородиці Іван Сендзюк висловив Львівській освітній фундації та меценатам церкви. Табір «Веселі канікули з Богом» слугував яскравим прикладом духовного, пізнавального та корисного відпочинку. Кожен мав змогу перебувати в атмосфері християнських цінностей, навчитися цікавих речей, здобути нові знання та отримати приємні враження.

Ірина ІВАНСЬКА
Світлини Ігоря ІВАНСЬКОГО