Веселі Канікули з Богом в с. Білобожниця

13-15 липня на парафії Преображення Господнього, що в с. Білобожниця, пройшов літній табір “Веселі канікули з Богом”. Табір провели аніматори спільноти “Світло життя” з парафії Вознесіння Господнього, м. Чорткова.

Веселі Канікули були надзвичайно цікавими, щодня на дітей чекали нові банси, руханки, ігри, конкурси, естафети, пісні, катехизації та майстер класи з рукоділля.

Веселі Канікули з Богом в с. Білобожниця

Під час катехизації діти дізналися більше про митрополита Андрея Шептицького та про плоди Святого Духа. А під час уроків рукоділля діти навчилися робити браслети із стрічок, прикрашати листівки, робити журавликів із паперу у стилі оріґамі, навіть займалися твістингом – виготовляли собачок із повітряних кульок.

Учасники даного табору сердечно вдячні усім всім тим хто його провів та організував. Тепер вони з нетерпінням чекають наступних “Веселих канікул з Богом”, адже бути з Богом так чудово та весело!

Олеся Вовк (голова спільноти “Світло Життя”, аніматор)

Веселі Канікули з Богом в с. Білобожниця https://buchacheparchy.org.ua/ Super User