В Академії Помроській у Слупську (північна територія Польщі) Ректором якої є п. проф. Роман Дрозд (єдиний Ректор - вищого навчального закладу - українець), навчаються члени Бюро у справах Новітніх Релігійних Рухів (БНРР). Перебуваючи у Слупську рівночасно відвідують парохії українців, які були переселені на ці території у сорокових роках ХХ століття – в наслідок Акції Вісла.

З благословення правлячого архієрея вроцлавсько-гданської єпархії Владики Володимира Ющака  та на запрошення о. пароха Богдана Фецюха і п. Василя Більо, голови тшебятівського гуртка об᾽єднання Українців у Польщі, 14 червня 2015 року перебували у Тшебятові. Парохія існує від 1957 року.

Преосвященний Владика Дмитро Григорак – єпарх Бучацької єпархії у співслужінні з отцем-парохом та священиками з України відслужив Архієрейську Божественну Літургію, а опісля в домівці об᾽єднання відбулась спільна зустріч – своєрідний концерт – за участю членів Бюро і парохіян Тшебятова, гостей з Колобжегу та інших місцевостей, а навіть Німеччини що прибули на цю зустріч. Присутнім був віце-мер Тшебятова п. Степан Вархоляк.

Зустріч у Тшебятові була дуже теплою і сердечною. Присутні «ловили кожне слово з України». Вони на рівні з нами що живемо в Україні переживають усе те що відбувається в нашій Батьківщині. Не забуваймо про них.

Коментарі до фото:

Головне фото – 14 червня 2015 року початок Літургії у церкві свв. Петра і Павла у м. Тшебятові очолюваної Владикою Дмитром Григораком

001 – вірні парохії церкви свв. Петра і Павла у м. Тшебятові

002 – слово о. пароха Богдана Фецюха. Стоять: Владика Дмитро, о. Володимир Пилипчук, о. Юрій Свищ, міністрант Григорій Вархоляк, о. Петро Мойсяк

003 – вірні в церкві свв. Петра і Павла у м. Тшебятові приступають до Святого Причастя

004 – ознайомлення з Тшебятовом – гід Дарія Вальницька-Більо

005 – центр Тшебятова, на фоні міської ратуші о. Василь Левицький, о. Роман Штігер, о. Ярослав Петруха і о. Дмитро Ненчин

006 – початок зустрічі української громади з членами БНРР з України у залі домівки тшебятівського відділення Об’єднання Українців у Польщі

007 – вступне слово до присутніх говорить о. Дмитро Ненчин

008 – своїм співом отці пригадують присутнім про часи боротьби України за незалежність яка точиться до сьогоднішнього дня

009 – звернення Владики Дмитра зі словами  подяки і заохочення до вірності Христовій науці і Україні

010 – члени Бюро НРР в гостях у Тшебятові в садибі Олени і Владислава Боднарів: