1 червня, на парафії церкви Вознесіння Господнього, у м. Чорткові, з нагоди Дня захисту дітей, відбулося відкриття "Парафіяльного центру опіки дітей та молоді".

Протягом усього травня парафіяльні спільноти: "Матері в молитві", "Апостольство молитви", "Кімната майстеркласів", а особливо молодіжна спільнота "Світло Життя", - активно готувалися до цього дня: розносили запрошення у кожну домівку, в котрих є діти з соціально незабезпечених та кризових сімей, готували пізнавальну концертну програму про добро та милосердя, а також випікали різні смаколики для гостей. Хоч і на першу зучтріч прийшло не багато дітей, проте за словами малечі вона була досить цікавою. Організатори розповідають: " За планом проекту, зустрічі будуть проходити 1 раз на тиждень. Кожна зустріч буде на різну тематику. Відкривши свої серця, хочемо весело проводити час та почерпнути корисне з переглянутих фільмів, слайд-шоу, почутих розповідей, конференцій, майстер-класів. Відчуваємо, що початок вдалий і віримо, що наш "Парафіяльний центр опіки дітей та молоді" буде успішно розвиватися"

Олеся Вовк

Відкриття "Парафіяльного центру опіки дітей та молоді" https://buchacheparchy.org.ua/ Super User