Протягом трьох днів Пасхальних свят (12-14 квітня) біля костелу Скали-Подільської, при парафії УГКЦ, збирались діти, щоб згуртуватись через участь у Великодніх гаївках та забавках.

"Сьогодні ми щораз стаємо сучасніші і здебільшого починаємо ігнорувати такі традиції як ведення гаївок після Великодніх Богослужінь. Діти на свята не знають де дітись, починають придумувати щось своє і воно не завжди приводить до корисних результатів, тому молодь потребує особливої уваги нашої Церкви взагальному", - говорить адміністратор парафії, о.Василь Германюк. Саме з метою привернути дітей до духовного відпочинку і корисного проведення часу святкування Пасхи, Ірина Євгенівна Кунька, вчитель основ християнської етики місцевої ЗОШ І-ІІІст., як і минулого року, так і цьогоріч, організувала при парафії різноманіття ігор. Наша молодь відчуває увагу Церкви і увагу свого шкільного опікуна тому завжди буде пам'ятати про культуру релігійного виховання і колись цього вчитиме і своїх дітей.

Прес-служба Скали-Подільської УГКЦ

Великодні забавки дітей біля костелу https://buchacheparchy.org.ua/ Super User