Сьогодні, 9 квітня, на запрошення директора Чортківського Державного Медичного Коледжу – Білика Любомира Степановича, Владика Дмитро (Григорак) здійснив благословення Великодніх кошиків для 36 дітей-сиріт, які навчаються у даному закладі. Разом із Єпархом Бучацьким молились: о. Михайло Левкович (парох храму Покрови Пресвятої Богородиці,УПЦ КП), о. Іван Микитюк, диякон Любомир Рославський та педагогічно-викладацький колектив ЧДМК.

«Бажаю вам щастя і миру не тільки у ці пасхальні дні, але у всі дні вашого життя. У ці дні, Господь дає нам особливу силу і хто чекає цієї сили, просить у Бога, той її отримує. Хто проведе цей день, Господнього Воскресіння у молитві, до того дійсно прийде Агнець Божий і змінить стан вашої душі і не тільки це, але людей і обставини навколо вас. Нехай ці пасхальні кошики, все що є у них, дарують вам силу, цю особливу силу, бути святими і перемагати всяке зло, яке буде на вашому шляху. Нехай, вони пригадують вам, що ви не самі, що ми всі, зокрема Церква, для вас є завжди матір’ю і сім’єю, яка чекає на вас. Якщо ми є християни, ми не можемо бути одинокими. Тому ще раз вітаю вас із Великоднем та нагадую, що в цей день потрібно бути в храмі, не забутьте про це», – сказав Владика Дмитро у привітальному слові.

Із привітанням звернулись також Білика Л. С. та о. Михайло Левкович, наголошуючи на важливості Свята Воскресіння Господнього. Пасхальні кошики були пожертвувані меценатами разом із директором навчального закладу, також від Бучацької єпархії УГКЦ, кожен із студентів отримав молитовник, образок та вервицю.

На завершення дійства, всі учасники були окропленні свяченою водою та отримали архиєрейське благословення.

Андрій Шестак

Прес-секретар Бучацької єпархії УГКЦ

У ці дні, Господь дає нам особливу силу і хто чекає цієї сили, просить у Бога, той її отримує, - Єпарх Бучаць https://buchacheparchy.org.ua/ Super User