27 березня у храмі Положення Чесної Ризи Пресвятої Богородиці м.Хоростків під проводом молодіжно-християнської спільноти "Еммануїл" проходили «Нічні чування для молоді».

Темою чувань були слова із Святого Письма: "Говори Господи слуга твій слухає". Велике число молоді нашого міста та сусідніх парафій намагалися почути той голос Божий, який підказує нам як у сьогоднішньому світі протистояти спокусам, як віднайти правдивий напрямок у житті. У часі чувань, кожен учасник мав можливість послухати конференцію про великого святителя Христової віри митрополита Андрея Шептицького, яку виголосив Михайло Музика, вчитель історії місцевої школи. Також на нічних чуваннях був присутній о. Роман Гарасимів – заступник голови Молодіжної Комісії Бучацької єпархії УГКЦ, який звернувся до молоді із повчальним словом. Молоді люди активно скористали із Святих Тайн Покаяння та Євхаристії. Мали можливість разом пережити молитву Тезе а також молитву Вервиці. Кульмінацією нічних чувань звичайно ж була Божественна Літургія, яку відслужив о. Петро Панасюк, духівник спільноти. Варто додати, що під час чувань молодь зробили великий флеш-моб: виклали зі свічок великий герб України і разом заспівали гімн України. На закінчення відбувся перегляд християнської фільму, передали один одному іскру Божої любові і подякували Богові за цей час, який він подарував нам.

Христина Федор

Холод Людмила

Солян Тетьяна

Члени молодіжно-християнської спільноти "Еммануїл" УГКЦ, м. Хоростків