16 березня 2015 р. Б., під проводом Комісії у справах родини УГКЦ, у смт. Брюховичі, в приміщенні семінарії оо.Василіян розпочалась конференція на тему: "Душпастирство осіб, які, уклавши церковне подружжя, розірвали спільність життя із своїм подругом та проживають у новому цивільному або громадянському зв'язку із третьою особою".

У перший день засідання із привітальним словом до учасників конференції звернувся Голова комісії у справах родини УГКЦ - о. д-р Богдан Тимчишин, а опісля Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ - Єпископ-Ординарій Бучацької Єпархії та Синодальний Єпископ Комісії у справах родини УГКЦ.
Пізніше, після перерви, о. Роман Тереховський - працівник церковного трибуналу, представив учасникам конференції тематичний план парафіяльних зустрічей з особами, які розірвали спільність життя і проживають у новому зв'язку із третьою особою.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

за поданням о. Василя Чорнія - Голови комісії

у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії

Конференція Комісії у справах родини УГКЦ https://buchacheparchy.org.ua/ Super User